40ste Kunst- en ambachtenmarkt


40ste Kunst- en ambachtenmarkt

■ Datum('s) van de activiteit:

maandag 28 mei 2012 10:00

■ Locatie van de activiteit:

Dorp + omliggende straten
Dacknam-dorp
9160 Lokeren - Daknam

Contacteer de verantwoordelijke van deze activiteit:


                                                   “KUNST- EN AMBACHTENMARKT”
  
                                   Maandag 28 mei 2012 ( TWEEDE SINKSEN)  
                                                             ( van 10 tot 19 uur)
 
- 10u30: Onder leiding van “Houtland Dixieband” wordt de nieuwe meiheer of meidame  naar het dorpsplein van Daknam gebracht.
- Opening door de plaatselijke veldwachter om 11 uur, gevolgd door de aanstelling van de nieuwe Meiheer of Meidame, onder aanwezigheid van verschillende prominenten.
- Op en rond het tentendorp is er vanaf 12 uur onze grote BARBECUE. Ook hier wordt zeker gezorgd voor de nodige ambiance met : “ROOFTOOK”.
- Als animatie voor groot en klein is er “BALLONWRINGER MAX DE ZWAEF”. Om 18 uur verzorgd hij EEN VUURSPUW-ACT  op de barbecue wei als slot voor onze 40ste kunstmarkt.
- Speciaal voor de kinderen een reuze springkasteel en kindergrime.
- Niet minder dan 3 dweilorkesten zorgen voor de sfeer op het plein en in de dorpskom. “CHAPEAU NOIR”, “’DE VOSJESVRIENDEN” en “GOE VALS EN UIT DE MOATE”.
- Vanaf 10 uur: Heel de dag genieten van  het “Herleven van oude ambachten” waaronder mandenvlechten, zeeldraaien, kantklossen, smeden, glasblazen, hout draaien, potten bakken …….
- Heel de dorpskern is herschapen tot één open kunstatelier.
- Mits vooraf inschrijven kan je zich uitleven in een professionele workshop “GRAFFITI”. Thema is Daknam, Reynaertkring, Trappist, kunstmarkt. Inschrijfstrook kan je vinden via onze site. Plaats voor 20 inschrijvingen.
- Hongerlijders worden niet vergeten:  hot-dogs, frietjes, bloedworst, rijstpap, boterhammen met trappistenkaas, Daknamse kop, ijsjes en de barbecue. Dit jaar ook lekkere verse pannenkoeken. Het staat allemaal op het menu.
- Met “DE MANNUHH” , een leuke coverband uit Westdorpe,  kan U extra genieten en rustig verpozen op de binnenkoer naast het oud gemeentehuis van Daknam.
- Op vier tappunten kun je een lekkere TRAPPIST van WESTMALLE bestellen, om samen met vrienden en vriendinnen te proeven van het beste van “PATER TRAPPIST”. Laatste vaatje om 19 uur.
 
Zorg dat je er bij bent, want als jij er bent “ SCHIJNT DE ZON”.
 
Grote parking voorzien aan Daknam-dorp even voorbij het Daknamstadion komende van de N70.
Inkom gratis. 
 
                            Info: www.reynaertkringdaknam.be

Bookmark and Share